Takada Industries Czech Republic s.r.o.
CZECH ENGLISH JAPAN

Takada Industries Czech Republic s.r.o.

Společnost Takada Industries Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností japonské firmy Takada Kougyou (Takada Industry, Inc.) Na český trh jsme vstoupili v roce 2002 s cílem uspokojit narůstající poptávku japonských subdodavatelů do automobilového průmyslu a vybudovat strategická partnerství, kterých můžeme využít jak na japonském trhu, tak na nově vznikajících trzích po celém světě.

 

Stejně jako mateřská společnost se zabýváme výrobou plastových součástek lisováním především pro automobilový průmysl. Požadavky na kvalitu a kontrolu produkce jsou v tomto odvětví velmi vysoké a zkušenosti japonské “matky”, přístup ve smyslu TQM, 5S jsou pro nás na českém trhu konkurenční výhodou. V Lounech disponujeme moderním závodem s využitím nejnovějších technologií.

 

Firemní kultura naší společnosti je charakteristická přátelským, otevřeným a pragmatickým přístupem mladého kolektivu a akceschopností danou rozhodovacími pravomocemi jediného vlastníka, který v ČR zastává taktéž pozici Prezidenta společnosti. V tomto se společnost TiCz podstatně liší od jiných zahraničních investorů v ČR s jednoznačně komplikovanějšími rozhodovacími mechanismy, provázanými na jejich zahraniční matky.